Hakkımızda

 Giraylar A.Ş., 1983 yılında, Ömer Giray tarafından kurulmuş bir dış ticaret firmasıdır.Rusya ve Bulgaristan’ın ardından; 11 yıldır Küba ile ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Havana’daki ilk ve tek Türk kuruluşu olan şirket; sanayi ürünlerinden, kişisel bakım ürünlerine kadar muhtelif malların satışını gerçekleştirmektedir.

Türkiye’nin konusundaki en güçlü markaları, Küba’ya şirketimiz tarafından ihraç edilmektedir. Bu markalar arasında, Paşabahçe, Ülker, Dimes, Tat Gıda, Peyman, Kemal Kükrer, Hescablo, Hasçelik, Flormar, Koska, Difaş, Emek Elektrik, Evyap, Prokan Sac, Titiz Plastik, Hobby, Ukip gibi değişik segmentten birçok ünlü firmalar yer almaktadır. <<<Tüm firmalar için tıklayınız>>>

Küba-Türkiye ilişkilerini yalnızca ticari değil, sosyal yönden de geliştirmeyi hedefleyen şirketimizin bu yönde de birçok çalışması olmuştur. Gerek Küba’da, gerekse Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz büyük ses getirmiş; iki ülke arasında köprülerin kurulması ve geliştirilmesi adına katkı sağlamıştır.

Tıp ve sağlık alanlarında ise, Küba’nın dünyaca meşhur bio-teknolojik ilaç konusundaki tecrübesi değerlendirilmiş; şeker hastalarının ayak kesilmesi ile sonuçlanan sıkıntılarına dünyada en iyi çözüm getiren ilacın Türkiye’de tedarikine başlanmıştır. Böylece ülkeler arası tıbbi yenilik ve gelişmelerin de kapısı açılmıştır.

Tüm telif hakları Giraylar A.Ş. ye aittir. | web tasarım : Webtasarimim.Net